poniedziałek, 20 sierpnia 2012

Podkład i róż w wersji mineralnej

Od prawie dwóch lat używam podkładów mineralnych, które w składzie z minerałami mają o wiele mniej wspólnego co typowy mineralny podkład w proszku. 

Pisząc szczerze, obawiałam się tradycyjnego podkładu mineralnego ze względu na brak umiejętności w posługiwaniu się takim produktem. Obawa przed plamami,ścieraniem z twarzy i braku krycia wzięły górę.Koniec końców zamówiłam podkład i róż 

1.jpg
Wybór padł na firmę Annabelle Minerals, która daje nam możliwość darmowych próbek(tak,tak kilku próbek) przy opłacie przesyłki :)

Po przeanalizowaniu kolorów wybór padł na 
Podkład kryjący w odcieniu Natural medium oraz  Róż w odcieniu Sunrise

3.jpg4.jpg
Zamówienie przyszło dokładnie 19 lipca a po raz pierwszy odważyłam się użyć obydwóch produktów po ponad 3 tygodniach. Tak jak pisałam wcześniej, bałam się rozczarowania :D

Podkład mineralny nakłada się pędzlem dobrze zbitym. Ja do tego celu używam pędzla Hakuro H54, który sprawdza się idealnie :)

6.jpg8.jpg
Za tydzień recenzja po dokładnym przebadaniu pod każdym kątem :D
______________________________________________________
A Wy Dziewczyny moje drogie,używałyście podkładów mineralnych? Jakie są wasze wrażenia. Jestem bardzo ciekawa waszych odczuć :)


Pozdrawiam,
Candy P.

5 komentarzy:

 1. Używam tego samego pędzla do tych samych minerałów i jestem zadowolona :)) Tyle że mam jaśniejsze odcienie bo natural light ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. mam też ten pędzel i dobrze sie sprawdza :)
  Sporo dobrego słyszałam o tych minerałach z Annabelle.
  co do minerałow używam natomiast Lily Lolo i EM :)

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. ja się zbieram powoli do zamówienia próbek, bo sama nie wiem jaki chce wykończenie, z odcieniem też mam problem a minerałki (i azjatyckie bb) chodzą za mną od ponad roku :o

  OdpowiedzUsuń
 4. właśni zastanawiam się nad zamówieniem podkładu z tej firmy, mam próbki i je testuję - i zobacze który podkład lepiej się sprawuje - matujący czy kryjący

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam ten sam zestaw co ty:) i roz jest super ale podklad zbyt rozowy dla mnie:( nastepnym razem zamowie te z serii gold czy jakos tak:)

  OdpowiedzUsuń