poniedziałek, 6 stycznia 2014

Anything Could Happen

Witam Was Kochani pierwszym wpisem w 2014 roku :) 
Styczeń to miesiąc, który odkąd pamiętam charakteryzował się mrozem i śniegiem. 
Dla przykładu dziś w cieniu mieliśmy 11 stopni i czyste niebo. Ja na pogodę nie narzekam i korzystam z panujących warunków :) 
Koniec poświątecznej laby, czas wziąć się za naukę. Pisanie projektów i magisterki, która niby nie zając,nie ucieknie,ale im szybciej napiszę tym lepiej. Dlatego też jest to jeden z punktów priorytetowych z listy postanowień na ten rok :) 

Model kurtki z dzisiejszego wpisu, jednogłośnie wybrałam wraz z siostrą, tym sposobem obydwie mamy takie same kurtki w szafie(link do niej ). Długa, taliowana parka, z dużym włochatym kapturem. Ogromny plus za kieszenie, które rozciągają się, aż na boki. Obecnie na popołudniowe spacery jest za ciepła.Uwierzcie mi jest ocieplona od wewnątrz futerkiem. I piszę to zmarzluch ;) Luźny beżowy sweter,jeansy i botki. Aż trudno uwierzyć,że mamy zimę! :) 

Parka-klik 
Sweter-klik
Spodnie-H&M 
Buty-klik

Podczas zakupów w CH, trafiłam do firmowego sklepu Ziaji. Ucieszyłam się jak dziecko,bo od dawna chciałam przyjrzeć się serii Med. Od października jestem na kuracji z kremem Differin, który mocno wysusza delikatną skórę twarz. Do tej pory używałam żelu micelarnego BeBeauty, z którego jestem nadal zadowolona. Aczkolwiek szukałam czegoś jeszcze bardziej delikatnego, tym samym skutecznego w zmywaniu zanieczyszczeń z całego dnia. 
Wybrałam kurację lipidową, dedykowaną skórze alergicznej,atopowej i wysuszonej. 
Opakowanie 200 ml, z pompką za 12,10 zł 

Skład skłonił mnie skutecznie do zakupu. 
Jak wspominałam wyżej, potrzebuje mocnego nawilżania,bo Differin mocno wysusza skórę. W większości przypadków skóra potrafi przypominać "tarkę", a to dlatego,że źle pielęgnuje się skórę podczas kuracji. Wcześniej używałam emolientów, a teraz wybrałam krem półtłusty z Dermiki-Meritum z biolipidami. Pojemność 50 ml za 45 zł 
Na początek dnia jutrzejszego,rozgrzewka do Lidla marsz :) 


Pingercandypee.pinger.pl
Facebookhttp://www.facebook.com/pages/Candy-P/198422010203541 
Pozdrawiam, 
Candy P.

3 komentarze: