niedziela, 2 marca 2014

Powiem Ci kim jesteś...

Cześć Kochani, 
Podczas weekendowych pogawędek w kobiecym gronie,nawinął się temat szminek. 
Wiece,że można określić na podstawie kształtu szminki pewne cechy osobowości danej osoby ?  :) Oczywiście jest to zabawa, którą powinno się traktować z przymrużeniem oka,ale można doczytać się ciekawostek :) 

1. Końcówka szminki jest ukośnie ścięta. 
Jesteś ambitna, energiczna zawsze myślisz pozytywnie i jesteś przekonana o własnej wartości. Trudno poskromić Twój temperament. A jednocześnie masz wiele wątpliwości dotyczących samej siebie. Zwykle otoczona jesteś kręgiem przyjaciół i mężczyzn-adoratorów. Twoje życie czasem jest naprawdę pod górkę, jak kształt szminki. 
2. Koniec szminki jest płaski i prosty. 
Jesteś dobrą partnerką, zawsze można się z Tobą dogadać. Masz łagodny temperament i jest dyplomatką. Znajomi często pytają Cię o radę, jesteś też dobrym słuchaczem. Prostota, którą kierujesz się w życiu daje odbicie w kształcie Twojej szminki. 
3. Szminka o ostrym szpicu,używana z dwóch stron 
Jesteś śmiała, pomysłowa i bardzo zmysłowa. Jesteś twórczym typem z żywym temperamentem i silną osobowością, lubisz niespodzianki i kochasz urozmaicone życie. Nie dbasz o konwencje i często działasz przewrotnie. Jesteś ambitna i przebojowa. Chętnie pomagasz innym. 
4. Końcówka jest płaska i ma małe wklęsłe wgłębienie na środku. 
Jesteś czuła, szczera, troskliwa i jednocześnie powściągliwa. Twoją pasją nie jest życie w blasku fleszy, ale w świecie marzeń, bo jest romantyczką. Szukasz zrozumienia, przyjaźni i intymności, ale także z tego powodu często czujesz się rozczarowana. Na pragnienie intymnej relacji z drugim człowiekiem kładziesz silny nacisk, co odzwierciedla kształt szminki z widocznym wgłębieniem. 
5. Szminka z wgłębieniem w kształcie krzesełkaJesteś świetnie zorganizowana, przyjacielska i pomysłowa, przez co bardzo lubiana przez otoczenie. Masz mnóstwo zainteresowań, jesteś kreatywna, masz artystyczną duszę. Nigdy nie brakuje ci energii i nie wyobrażasz sobie życia bez towarzystwa. 
6. Szminka okrągła, ma zaokrąglony koniec przypominający półkulę.
Jesteś delikatna, kobieca i masz silną potrzebę harmonii. W Twoim towarzystwie wszyscy czują się dobrze. Jesteś kochająca i dajesz radość innym, masz też potencjał na doskonałą kucharkę. W Twoim życiu wszystko idzie zwykle zgodnie z planem w szczególności dlatego, że nie zostawiasz niczego przypadkowi. 
Mój kształt oscyluje w okolicach nr 1 i 5. Coś w tym jest :)

Jestem ciekawa jak u Was to wygląda :) Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami! :) 
______________________________________________________
Teraz przysiądę z kubkiem kawy, której nie piłam od 24 godzin i nadrobię zaległości z Waszymi wpisami :) A już tylko dziś pozostało mi spakować torbę i wyruszamy na zasłużony urlop w góry :) Pogoda dopisuje, a ja zamierzam dobrze wykorzystać ten czas :) 

3 komentarze:

 1. U mnie zdecydowanie dwójka, rzadziej zdarza się jedynka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja to 2. Wiele sie zgadza;-)
  Pozdrawiam
  straaawberry-cake.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam nr. 2 ale nie używam szminek tylko pomadki a one zawsze mają płaski koniec ale i tak coś się zgadza. :D

  OdpowiedzUsuń