wtorek, 15 stycznia 2013

Nowa wersja Tangle teezer

Dwa wpisy poniżej pokazywałam nowy zakup znanej już większości Wam szczotki Tangle teezer. Dostałam wiele pytań, ponieważ zmienił się wygląd. Pytacie czy zmieniło się coś poza tym.

Nie będę rozpisywała się o plusach czy minusach, ponieważ szczotka ma swoich zwolenników i przeciwników. Mnie szczotka się spodobała, ponieważ rozczesuje moje włosy bez problemu, nie elektryzując i niszcząc ich przy tym.

Nad udoskonalaniem szczotki pracują profesjonalni fryzjerzy na całym świecie.

Szczotka na pierwszy rzut oka różni się kształtem.
Ponadto posiada większą powierzchnię czeszącą, jej kształt jest bardziej ergonomiczny i co najważniejsze nie wypada tak z rąk jak jej poprzedniczka
 Nowa wersja jest wygięta w łuk i jest stworzona z solidniejszego materiału-odporniejszego na docisk. Przez co kolce się tak łatwo nie wyginają. Aczkolwiek poprzednia wersja była delikatniejsza(mnie to nie przeszkadza)

Według mnie poprzednia wersja równie dobrze spisuje się w zakresie swoich zadań. Rzeczywiście kształt ułatwia jej trzymanie,ale czy to ma, aż taki wpływ na jakość czesania?
Szczotka jest rewelacyjna! Tego nie ukrywam. Spisuje się fantastycznie. Mam włosy gęste, kręcone z tendencją do puszenia i co najgorsze bardzo się plączą. Zwykłym grzebieniem włosów nie rozczeszę bez łez.To moja druga szczotka i myślę,że jeśli i TY masz problemy z rozczesaniem włosów to powinnaś spróbować. 
Nowa wersja to czysty chwyt marketingowy, który ma za zadanie nakręcać Nas na nową wersję ;) Za jakiś czas wprowadzą inną "innowację". Tak jak w przypadku innych produktów na rynku.

   Jestem ciekawa Waszego zdania na temat tej szczotki. Warto ją mieć czy to kwestia fajnego gadżetu?

                             Pozdrawiam,
                                Candy P.

5 komentarzy:

 1. Mam tą wersję Salon Elite :)
  Niestety nie mam porównania z jej starszą siostrą :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam starą wersję i jestem z niej baaaardzo zadowolona, może kiedyś skuszę się na nową ale nie prędko bo moja jest w idealnym stanie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. zaczynają już fisiować z tą szczotką :p

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam starą wersję i jestem zadowolona. Jedyne zastrzeżenie to fakt, że często wypada z ręki.

  OdpowiedzUsuń
 5. nie mam ani nowej ani starej ale bardzo chciałabym ją wypróbować :)

  OdpowiedzUsuń