czwartek, 25 lipca 2013

NY

Upałów ciąg dalszy, a ponoć afrykańska fala przed nami. Jako ciepłoczłek taka letnia aura nie przeszkadza. Czuje się jak ryba w wodzie. Widzę,że na północnym wschodzie pogoda się pogorszyła. Za to na dolnym śląsku wakacyjne słońce jest od ponad dwóch tygodni!

         Po raz kolejny widać,nasze siostrzane podobieństwo co do   ubioru :) Wczorajszy wpis Kamili KLIK przedstawia ogromne podobieństwo ;) Z małą różnicą brzuszka, w którym skrywa się mój chrześniak-Kubuś :) Tak nawiasem-wczoraj nieźle popisywał się przed ciocią :) Tym samym byłyśmy na bliźniaczo-ubraniowym spacerze :)

        W dzisiejszym wpisie po raz pierwszy trampki i sportowy styl. Trampki,dziwne? Nie, skądże! Na długie spacery tylko wygodne obuwie. Ostatnimi czasy modne stały się białe trampki, głównie conversy. Choć 250 zł na trampki to dla mnie trochę za dużo(częstotliwość noszenia).Mam tańszy odpowiednik i to za całej 29,99 zł.Dziewczyny polecam Wam bo są dobrze wykonane, wygodne i za śmieszne pieniądze!

                                                                    Trampki-Sellyo

                                                               Spodenki- sheinside.com
                                                                  Bluzka- choies.com


Jakie macie plany na weekend? My mamy sesję weselną, 
a w niedziele może basen :)


                           Pinger- www.candypee.pinger.pl
               Facebook- www.facebook.com/pages/Candy-P/198422010203541 
               Pozdrawiam, 
                            Candy P

1 komentarz:

  1. Wczoraj czytałam Twojego posta przelotem więc i nie miałam czasu zostawić komentarza. Ale po pierwszym przeczytanym zdaniu pomyślałam sobie "gdzie te upały" zakładając żakiet bo u mnie było dosyć chłodno! Dzisiaj dopiero pod wieczór przyszło ocieplenie i czuję, że będzie naprawdę gorąco :)

    OdpowiedzUsuń