czwartek, 3 stycznia 2013

Przegląd minionego 2012 roku

Wiele z Was robiło podsumowanie roku. Jaki ten rok był u mnie? Myślę,że jak każdy inny wniósł wiele, a jak było? --> 

Rok rozpoczął się bardzo pomyślnie. Nasza Rodzina powiększyła się o wspaniałą istotkę, która stała się moim oczkiem w głowie.  Julia nauczyła mnie bardzo wiele-z całą pewnością cierpliwości. A przede wszystkim teraz mam nie małe doświadczenie, które na przestrzeni lat się przyda :) Mój malutki Aniołek za chwilę kończy rok :O
W drugiej połowie półrocza wyremontowaliśmy generalnie nasze małe gniazdko. Włożyliśmy w nie cały swój wysiłek a teraz cieszymy się wspólnie rezultatami. Kuchnia stała się centralą i w każdy weekend szalejemy z przepisami :) 
 Przez natłok pracy właściwie nie wrzucałam zdjęć ze strojami dnia. W tym roku jedynie parę zdjęć.
W kwietniu dorobiliśmy się lampy reporterskiej, która ułatwia prace pod względem oświetlenia. Niestety przez prace w tym roku spasowaliśmy ze zdjęciami. 
Od początku roku byłam zapracowana. Na początku pracowałam w lokalnej gazecie(na szczęście nie długo),aby przenieść się Centrum Kultury-spełniać swoje plany zawodowe.Tak też ciepłe miesiące były pod znakiem organizacji imprez plenerowych. Które pod koniec wykończyły mnie zarówno fizycznie jak i psychicznie :D
 W październiku realizuje swoje kolejne marzenie czyli kontynuuje studia.:)
Kiedy włosy od dłuższego czasu sięgały do pasa, jak to kobieta postanowiłam to zmienić. W listopadzie ścinam włosy o ponad 20 cm i robię grzywkę.

 Rok 2012 zleciał mi bardzo szybko. Chyba najszybciej w całym moim życiu. Okres letni właściwie miałam wyciągnięty z życiorysu ze względu na pracę. Dzięki wspaniały ludziom, którzy otaczają mnie na co dzień, wiem,że co by się nie działo mogę na nich liczyć. 

Jaki będzie ten rok? Mam nadzieje,że taki jak ten a nawet lepszy. A,żeby tak było trzeba zacząć chcieć i dążyć do tego bo samo nic się nie zrobi :) Dlatego ja od następnego tygodnia działam :)

                           Pozdrawiam,
                             Candy P.6 komentarzy:

 1. córeczka ma urodziny w ten sam dzień co ja ;]

  OdpowiedzUsuń
 2. To nie córeczka :P Nieźle się działo w tym roku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetnie!

  zapraszam na konkurs: http://madame-chocolate.blogspot.com/2013/01/konkurs-z-bizuteria-artystyczna-izabela.html

  OdpowiedzUsuń