poniedziałek, 21 października 2013

Beautiful autumn

Pogoda rozpieszcza, taką jesień to ja lubię! Zdecydowanie mogłaby taka zostać z nami do wiosny! W południe kurtkę jesienną zostawiłam w domu i wyszłam w samym swetrze. Dawka słońca i ciepła naładowała baterie po weekendzie,a i przed całym tygodniem. 23 stopni w cieniu robi swoje :) 

Dziś prostota w codziennym wydaniu. Uwielbiam ogromne swetrzyska, a jeśli dodatkowo są rozpinane to moja miłość jest jeszcze większa. Odcień swetra kojarzy mi się typowo z jesienią. Zestawiłam go ze spodniami o długości 7/8, które mają debiut oraz czarne botki na obcasie, które zakupiłam pod koniec wiosennego sezonu. 

                                                       Sweter- http://bit.ly/1fQopBq 
                                                   Spodnie- http://www.choies.com 
                                                                      Buty- NN 

Zawsze z rezerwą patrzyłam na spodnie o długości 7/8.Nie ma co ukrywać,że deformują sylwetkę i są zarezerwowane dla wysokich i szczupłych kobiet. 
A jako posiadaczka poniżej metra siedemdziesiąt i krągłych udach,muszę pamiętać,aby takie spodnie zestawiać z obcasem. 

                   ______________________________________________________ 
Mam bzika na punkcie zapachów. Pachnieć muszę ja oraz otoczenie wokół mnie. Dlatego z chęcią testuje różne wariacje zapachowe do domu. Obecnie na ostrzale jest dyfuzor firmy Brait o zapachu lotosu. Kupiłam go w 3 dni temu w Biedronce za 6,99 zł. Pachnie w całym pomieszczeniu. Jest to dość intensywny zapach,raczej słodki nie przypominającego zapachu lotosu. Jak na razie spisuje się na plus. Jestem ciekawa wydajności bo jak widać została połowa. 


Dziś również w Biedronce kupiłam kubek termiczny w grochy za 16,99 zł. Wzięłam go z myślą o zimowych porankach i drodze na studia. Wówczas w weekend pokonuje ponad 240 km. Mam nadzieje,że się sprawdzi. 

Pozostając przy studiach, obecnie poza codziennymi obowiązkami, wieczorami pora przysiąść do książek. Już na drugich zajęciach mamy koło, które powinno być podsumowaniem wiedzy. Cóż tak to jest, jak każde się wkuć 3 książki swojego autorstwa ;) 

U Was też tak pięknie? 

Pinger - candypee.pinger.pl 
Facebook - http://www.facebook.com/pages/Candy-P/198422010203541 
Pozdrawiam, 
Candy P.

4 komentarze: