wtorek, 29 kwietnia 2014

Classic Black

"Jak w życiu oczekiwanie na jakieś pewne dobro daje nam więcej radości niż zdobycie go (i mądrze jest nie od razu z niego korzystać, lecz smakować ten cudowny rodzaj pożądania, które jest pożądaniem pewnym zaspokojenia, ale praktycznie jeszcze nie spełnionym, oczekiwaniem wolnym od lęków i wątpliwości, i które jest prawdopodobnie jedyną formą szczęścia dozwoloną człowiekowi), jak wiosna będąca obietnicą rozwesela ludzi bardziej niż lato, które jest jej utęsknionym spełnieniem, tak w wyobraźni przedsmak wspaniałości nieznanego wiersza jest równy artystycznej rozkoszy płynącej z bezpośredniego i i głębokiego poznania go, a wręcz ja przewyższa." 
Bez.jpg
Maj, cudowny miesiąc. Kojarzy mi się z powiewem wolności. Takie skojarzenie niosą za sobą lata szkolne. Kiedy to już maj niósł ostatnie tygodnie szkoły  (u was też w czerwcu były/są luzy?). Nie mylić z okresem studiów :D  
Majówka u nas niestety pracowita. Co nie oznacza, że nie zamierzamy wykorzystać czasu „wolnego”. Padło na wieczorne wycieczki rowerowe. Czyli u nas okres rowerowy uważam za otwarty :) Dodatkowo świętujemy nasze drobne sukcesy zawodowe. A Wy jak planujecie spędzić nadchodzące wolne dni?

Bez nazwy-.jpg
W tym sezonie zakochałam się w prostych formach.  Szczególnie w prostych liniach sukienek. Przykładem jest to, że sukienkę, którą prezentuje poniżej, zamówiłam również w innych kolorze. Ponadto rozglądam się za innymi w tym typie.  Możecie coś polecić?
Prostą czarną sukienkę z falbanką na dole zestawiłam z beżowymi szpilkami. Okrycie wierzchnie stanowił czarny płaszcz. Jedynym dodatek była torebka, czarna chanelka ze złotym łańcuszkiem. Tak prezentowałam się w świąteczny poniedziałek :)

Bez nazwy-1.jpg

Płaszcz- KLIK
Sukienka- KLIK
Torebka-Sh
Buty-model Amanda star

_________________________________
Jesteśmy na półmetku remontu salonu. Długo szukaliśmy komody i sofy. W rezultacie czekamy na:

ektorp-sofa-trzyosobowa__0155486_PE313627_S4.JPG

komoda-3d.jpg

Poszukuje jeszcze ciekawego wieszaka na przedpokój. Wiecie, gdzie mogę dostać niestandardowe wieszaki? :)

c3_wieszaki_od_steel_designpl.jpg


Pinger -candypee.pinger.pl 
Facebook - www.facebook.com/pages/Candy-P/198422010203541 
Pozdrawiam, 
Candy P.

1 komentarz:

  1. Sukienka ma fajny krój, ale czarny nie jest moim kolorem, Tobie za to pasuje. Komoda bardzo ciekawa.

    OdpowiedzUsuń